WR25X205JTL
MFR.Part #
WR25X205JTL
JLCPCB Part #
C172290
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS