MR04X4700FTL
MFR.Part #
MR04X4700FTL
JLCPCB Part #
C327816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS