WLFW1608Z0J1R2PB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLFW1608Z0J1R2PB
JLCPCB Part #
C3249332
Package
0603
Description
1.2uH 590mA 870mΩ ±5% 0603 Power Inductors ROHS