WR08W2R21FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08W2R21FTL
JLCPCB Part #
C4012766
Package
0805
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS