MR04X2401FTL
MFR.Part #
MR04X2401FTL
JLCPCB Part #
C431798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS