MR06X681 JTL
MFR.Part #
MR06X681 JTL
JLCPCB Part #
C6097523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS