TMB120N08A
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TMB120N08A
JLCPCB Part #
C691688
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 130nC@10V 208W 2V 4.6mΩ@10V 80V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS