C352S106JF13L230A10
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C352S106JF13L230A10
JLCPCB Part #
C18174428
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
10uF 450V 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS