C352E333J07L230A60
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C352E333J07L230A60
JLCPCB Part #
C18174446
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
250V 33nF ±10% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS