C352J564JC5L230A10
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C352J564JC5L230A10
JLCPCB Part #
C18174314
Package
Plugin,P=10mm
Description
560nF 630V Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS