C322S105J20L230A60
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C322S105J20L230A60
JLCPCB Part #
C18174555
Package
Plugin,P=20mm
Description
1uF 450V ±10% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS