MKP2J012201B00KSSD
MFR.Part #
MKP2J012201B00KSSD
JLCPCB Part #
C6592242
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 250V、630V ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS