MKP1T031506D00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1T031506D00JSSD
JLCPCB Part #
C5769193
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 650V、1.6kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS