FFB56A0106K--
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
FFB56A0106K--
JLCPCB Part #
C6619416
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 120V、720V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS