FKP0G002200B00JSSD
MFR.Part #
FKP0G002200B00JSSD
JLCPCB Part #
C5742071
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V 220pF ±5% Plugin,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS