FKP0D002200B00JSSD
MFR.Part #
FKP0D002200B00JSSD
JLCPCB Part #
C3797282
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±5% 插件,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS