FKP0F002200B00HSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP0F002200B00HSSD
JLCPCB Part #
C20409172
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V 220pF ±2.5% Plugin,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS