FKP0C003300B00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP0C003300B00KSSD
JLCPCB Part #
C3804921
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 330pF 40V、63V ±10% 插件,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS