W312J334JM8L00E0GC
MFR.Part #
W312J334JM8L00E0GC
JLCPCB Part #
C21390192
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS