W312J104KM8L00A00C
MFR.Part #
W312J104KM8L00A00C
JLCPCB Part #
C21390223
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS