W312G685KS8SA1C0EC
MFR.Part #
W312G685KS8SA1C0EC
JLCPCB Part #
C21390241
Package
Plugin,P=27mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 6.8uF ±10% 插件,P=27mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS