W212G474KM8L00C00C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W212G474KM8L00C00C
JLCPCB Part #
C20625327
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 400V 470nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS