WYD2H561ME4S620000
MFR.Part #
WYD2H561ME4S620000
JLCPCB Part #
C7503351
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 500V 560pF CQC、UL、VDE、ENEC Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS