W143D562KN8L00A00C
MFR.Part #
W143D562KN8L00A00C
JLCPCB Part #
C22362700
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 5.6nF ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS