W312A254JJ2L00A00C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W312A254JJ2L00A00C
JLCPCB Part #
C21390267
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 250nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS