W143C104KR8SC1A0NC
MFR.Part #
W143C104KR8SC1A0NC
JLCPCB Part #
C22362719
Package
Plugin,P=22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 100nF ±10% 插件,P=22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS