W372S223KJ6L00900C
MFR.Part #
W372S223KJ6L00900C
JLCPCB Part #
C22378707
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 450V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS