CDC2K505KZ270150
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
CDC2K505KZ270150
JLCPCB Part #
C46638938
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 5uF 800V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS