BFC237673433
MFR.Part #
BFC237673433
JLCPCB Part #
C3793109
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 43nF ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS