RWC502FK-13-10RAA
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
RWC502FK-13-10RAA
JLCPCB Part #
C6460757
Package
SMD,12x5mm
Description
-55℃~+200℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 10Ω 2.2W Wirewound Resistor ±1% SMD,12x5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS