CRP200JT-52-1R8AA
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRP200JT-52-1R8AA
JLCPCB Part #
C6490155
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.8Ω 2W Wirewound Resistor ±5% Plugin,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS