CRF300JT-73-100RUL
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRF300JT-73-100RUL
JLCPCB Part #
C5972885
Package
Plugin,D6xL12.6mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±5% Plugin,D6xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS