CRF110JT-52-39RUL
MFR.Part #
CRF110JT-52-39RUL
JLCPCB Part #
C5603096
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.1W 39Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS