ZPY5V1-TR
MFR.Part #
ZPY5V1-TR
JLCPCB Part #
C6016370
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 Independent 1.3W 2Ω 4.8V~5.4V 5.1V 500nA@700mV DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS