1N4004-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N4004-E3/54
JLCPCB Part #
C511070
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 1.1V@1A 1A 30A 400V 5uA DO-41 Diodes - General Purpose ROHS