Y6072200R000B9L
MFR.Part #
Y6072200R000B9L
JLCPCB Part #
C1490126
Package
Plugin
Description
200mW 200Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS