H456K2BYA
MFR.Part #
H456K2BYA
JLCPCB Part #
C1411765
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS