BZD27B22P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B22P-M3-18
JLCPCB Part #
C5565565
Description
1 Independent 15Ω 1uA@16V 21.56V~22.44V 22V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS