Y6071500R000B9L
MFR.Part #
Y6071500R000B9L
JLCPCB Part #
C1492592
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 500Ω Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS