Y6071500R000U9L
MFR.Part #
Y6071500R000U9L
JLCPCB Part #
C1496985
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 500Ω Metal foil resistor ±0.002% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS