Y6071313R710T9L
MFR.Part #
Y6071313R710T9L
JLCPCB Part #
C1490101
Description
-55℃~+125℃ 300mW 313.71Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS