C3A1K1JT
MFR.Part #
C3A1K1JT
JLCPCB Part #
C1406145
Description
-55℃~+200℃ 1.1kΩ 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS