Y607112K0000S9L
MFR.Part #
Y607112K0000S9L
JLCPCB Part #
C1496540
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 300mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS