SM102032006FE
MFR.Part #
SM102032006FE
JLCPCB Part #
C2641611
Description
-55℃~+110℃ 1W 200MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS