RN60C2740FRE6
MFR.Part #
RN60C2740FRE6
JLCPCB Part #
C1773810
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors