Y57877K44200B9L
MFR.Part #
Y57877K44200B9L
JLCPCB Part #
C1483465
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.442kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS