Y1453123R239V9L
MFR.Part #
Y1453123R239V9L
JLCPCB Part #
C1485194
Description
-55℃~+125℃ 123.239Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS