Y57873K72120B9L
MFR.Part #
Y57873K72120B9L
JLCPCB Part #
C1494812
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.7212kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS