Y57873K72120T9L
MFR.Part #
Y57873K72120T9L
JLCPCB Part #
C1488048
Description
-55℃~+125℃ 3.7212kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS