Y4727500K000V0L
MFR.Part #
Y4727500K000V0L
JLCPCB Part #
C1496803
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors